Web Analytics
KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Değişim ve İade Şartları

Ürünler ile ilgili

Sitemizdeki ürünlerin fotoğrafları profesyonel olarak çekilmiştir.Renk sapmaları minimum düzeydedir.Kullanıcı bilgisayarındaki renk kalibrasyon ayarları yapılmamışsa,renklerde sapmalar olabilir. Sitemizden satın aldığınız ürünlerin renkleri ve parlaklıkları sitemizdeki fotoğraflardan her zaman daha iyi olacaktır.Çünkü;ürün fotoğrafları internet ortamında mecburen fotoğraf kalitesi düşürülerek yayınlanır. 

 

İade Şartları
Almış olduğunuz ürünü ambalajını yırtmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde değiştirebilirsiniz. Ürünü değiştirmeden önce değiştirme nedeninizi belirterek fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren bir mail ile iletisim@esarphane.com.tr adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl değiştirebileceğinizi size bildirilecektir. Ürünle beraber kesilen fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün size teslim edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

Kampanyalı Ürünler

Dönemsel olarak düzenlenen kampanyalarda, satın alınan ürünlerde iade ve değişim yoktur.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

Hatalı Ürünler
Tüm ürünler teslimattan önce kontrol edilip gönderilmektedir.Kontrol sırasında fark edilmeyip müşteriye tesliminden sonra müşteri tarafından fark edilen hatalı ürünler hatalarını belirtmek sureti ile sipariş numaralarınızı,ad soyad ve telefon bilgilerinizi içeren e-maili iletisim@esarphane.com.tr adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse yada kusurlu bir ürün varsa hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; 
 

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.
 
Kusurlu ürünlerde iade masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.